Zaufali nam

Nemo sine vitiis est.

Nikt nie jest bez wad.
Kancelaria Mec. Małgorzaty Łukowiak pomogła nam przeprowadzić zmiany w strukturze spółki. Mogliśmy liczyć na profesjonalną obsługę oraz doradztwo. We współpracy z panią Małgorzatą cenię dokładne zrozumienie naszych problemów oraz perfekcyjne ich rozwiązywanie. Doceniam również wysoką jakość obsługi i bezpośredni kontakt.

Michał Majewski
CEO & Co-founder, Crew4Web sp. z o.o.
publishsosimply.com

Z Panią Małgorzatą Łukowiak współpracujemy od kilku lat. Sprawy, które jej powierzamy są zawsze traktowane w profesjonalny sposób. Zawsze możemy liczyć na szybką i rzeczową pomoc.

Zaskakuje nas zawsze szeroka wiedza Pani Małgorzaty, która pozwala spojrzeć na zagadnienia z każdej strony. Jednocześnie wiemy, że nasze uwagi zostaną uwzględnione.

Serdecznie polecamy !

Justyna Bartosewicz
właścicielka, Ever Group s.c.
www.everbaby.pl

Na prawdziwy profesjonalizm nie trafia się często. Jeszcze rzadziej – na połączony z osobowością która sprawia, że rozmowy o zagadnieniach prawnych są nie tylko merytoryczne, zrozumiałe i interesujące, ale na dodatek toczą się w przyjemnej atmosferze.
Dokładnie tak jest w Kancelarii Prawa Autorskiego. Pani Małgorzata Łukowiak jest wyjątkową prawniczką – zaopatrzoną w szeroką wiedzę, zainteresowaną przedstawianymi problemami, pracującą z zaangażowaniem, dotrzymującą terminów i efektów pracy na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo szybko reagującą w nagłych przypadkach.

Swojej firmie życzę takiej współpracy ze wszystkimi kontrahentami, innym firmom współpracę z panią Małgorzatą Łukowiak szczerze polecam.

Anna Chwaszcz
Dyrektor zarządzający / Członek zarządu
HAS Project Sp. z o.o.
hasproject.pl

Jestem bardzo zadowolona z podjętej współpracy i rzetelnej obsługi prowadzonej przez panią Małgorzatę Łukowiak w ramach działalności mojej firmy. Z kancelarią posiadam na bieżąco stały kontakt, na wszystkie moje pytania i wątpliwości dostaję konkretną i szybką odpowiedź. Polecam!

Iwona Sławek
ekolożka, mgr kształtowania środowiska
przyrodniczego, właścicielka firmy ECOekspertyzy
ecoekspertyzy.pl

Pani Małgorzata Łukowiak zna się na swojej pracy – to nie podlega dyskusji. Polecam ją wszystkim twórcom – to rozumie się samo przez się. Ale jest jeszcze coś, o czym warto wspomnieć  – pani Małgorzata to osoba z klasą. Bardzo się cieszę, że ją poznałam, zarówno dlatego, że pomogła mi rozwiązać kilka prawnych problemów (bez nerwów, emocji, kastowej paplaniny, za to z wielkim zaangażowaniem), jak i dlatego że zwyczajnie  jest  bardzo wartościowym człowiekiem. Pani Małgorzata to osoba skromna, skuteczna i odważna. Pisze i mówi piękną polszczyzną, co dla mnie nie jest bez znaczenia. Odkąd korzystam z pomocy  jej Kancelarii, czuję się bezpiecznie, bo wiem że stoi za mną coś więcej niż martwa Litera Prawa. Stoi za mną mądry, dobry człowiek, któremu mogę zaufać. Dziękuję.

Eliza Piotrowska
autorka i ilustratorka
www.elizapiotrowska.com

Mecenas Łukowiak jest zawsze dyspozycyjna. Do każdej rozprawy bardzo dobrze przygotowana merytorycznie. Profesjonalizm pism na najwyższym poziomie. A do tego miła i sympatyczna obsługa w kancelarii.

Andrzej Kopij
Prezes Zarządu Oliwera sp. z o.o. sp.k.
www.oliwera.pl

Skonsultowanie umowy wydawniczej z Małgorzatą Łukowiak było strzałem w dziesiątkę. To serdeczna, rzetelna osoba, mająca dar prostego tłumaczenia laikowi zawiłości związanych z prawem autorskim i konstrukcją bezpiecznych dla autora umów. Dzięki jej pomocy udało mi się podpisać z Wydawnictwem umowę skrojoną na miarę, z której jestem bardzo zadowolona. Przez cały czas, który minął od wydania książki umowa, którą podpisałam, działa wzorcowo. Konsultacje z Małgorzatą Łukowiak polecam wszystkim znanym mi autorom książek.

Agnieszka Kaluga
Blogerka, pisarka
www.zorkownia.pl

Małgorzata Łukowiak jest świetną prawniczką.
Jej kompetencje i wiedzę miałam okazję poznać w trakcie naszych licznych rozmów o umowach dotyczących praw autorskich i udzielania licencji, w szczególności w zakresie utworów publikowanych w internecie.

Specjalizuję się w socjologii internetu i uwagi Małgorzaty Łukowiak pozwoliły mi nieraz uniknąć niekorzystnych dla mnie rozwiązań prawnych, których sama nie byłabym w stanie wyłapać.

Małgorzata jest bardzo precyzyjna i świetnie tłumaczy klientowi, jakie są potencjalne konsekwencje poszczególnych zapisów. Potrafi zwięźle i konkretnie skomentować pomysły, z którymi do niej przychodzę i pomóc w werbalizacji tych pomysłów w języku prawniczym.
Umowy przez nią przygotowane są jasne, zrozumiałe i nie zawierają redundantnych zapisów, co jest przyjemne dla oka – tak specjalisty, jak i laika.

Maria Cywińska
socjolożka internetu
www.cywinska.pl